ONLİNE KURS PLATFORMU

MAVİ DERSHANEM


Müfredata uygun örgün (5. Sınıftan 12. .sınıfa Kadar) eğitim içeriği ve alanında uzman eğitmen kadrosu ve sürekli güncellenen online kurs içeriği ile Mavi Dershanem hizmetinizde!

METASOPHIE - DEŞİFRE KİTABI

E-KİTAP’TA SATIŞTA


Merhaba ben Kaan Sarıaydın. Bu kitabı satın aldığınızda size her pazar günü 10 sayfalık okuma ve dinleme imkanı oluşturduk. Bu kitap değil ülkemizde dünyada ses getirecek, sizlerle güncel durumları ve güncel durumların yarınlarda yaşanacak yansımalarını paylaşacağım.

ONLİNE VİDEO PLATFORMU

MAVİ TV


Kaan Sarıaydın’ın konuklarını ağırladığı kıymetl konukları değerli bilgilerini sizlere aktaracağı, sizlerinde misafir olacağı program yayınları Mavi TV’de sizlerle buluşuyor.

DOĞRU HABER, DOĞRU BİLGİ

MAVİ GAZETEM


Değerli, kıymetli ve ehil insanların özgürce bilgilerini sizlerle paylaşacağı gazetemiz, cesur ve hür yazarları ile sizlere hizmet verecektir.

Platformlarımız

Mavi Platform Bünyesindeki Güncel Platformları Keşfedin!

Her Yerden Eğitim Mavi Dershanem’de

İster bilgisayardan, ister tabletten, ister mobilden, Mavi Dershanem'de eğitimlerinizi tüm cihazlardan izleyebilir, eğitiminize kesintisiz devam edebilirsiniz.

Metasophie Tüm Gizemlerin Gerçek Yüzü - Deşifre E-Kitap

Bu kitap değil ülkemizde dünyada ses getirecek, sizlerle güncel durumları ve güncel durumların yarınlarda yaşanacak yansımalarını paylaşacağım.

Dünyanın Özgün Video Platformu Mavi TV!

Kaan Sarıaydın’ın konuklarını ağırladığı kıymetl konukları değerli bilgilerini sizlere aktaracağı, sizlerinde misafir olacağı program yayınları Mavi TV’de sizlerle buluşuyor.

Doğru Bilgi Rotasyona Uğramamış Bilgidir

Değerli, kıymetli ve ehil insanların özgürce bilgilerini sizlerle paylaşacağı gazetemiz, cesur ve hür yazarları ile sizlere hizmet verecektir.

Neden Mavi Platform?

Çünkü Mavi Platform öncelik ilkesini ve amacını ülkemizin insanlarının öğrenmesi, kendisini geliştirmesi, bir çok alanda bilgi ve işlem sahibi olması, gerçekleri öğrenmesi, yurdun ve dünyanın her bir yanında tüm hanelere girmesini benimsemektedir.

Sürekli Güncel + Entegre Platformlar

Sürekli olarak güncel ve yeni içeriklerin keyfini çıkarırken, ilave platformlar ile yenilikleri keşfedeceksiniz.

Tek Abonelik + Binlerce İçerik

Sadece Mavi Platform aboneliği ile tüm platformları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tek Yerden Yönetin

Mavi Platform aboneliği ile mavi platform üye paneliniz üzerinden tüm platformları yönetin.

Mavi Dershanem

Bazı Kurslar

Alanında uzman, sektöründe tecrübeli eğitmenler ile örgün öğretimden yazılıma, yabancı dil eğitimlerinden yapay zekaya kadar bir çok eğitim Mavi Dershanem’de. Kurslar sürekli olarak güncellenmekte ve yeni kurslar eklenmektedir.

Daha Fazlası İçin Tıklayın
YKS Grubu (+TYT AYT) Tüm Dersler 4K Online Eğitim Videoları

9. Sınıftan 12. Sınıfa kadar Meb Müfredatına uygun Öğrencilerin YKS başarılarını arttıracak tüm dersler ve tekrarlar alanında uzman, sektöründe tecrübeli eğitmen kadrosu ile Mavi Dershanem’de.

Kursu Detaylı İncele
LGS Grubu Tüm Dersler 4K Online Eğitim Videoları

5. Sınıftan 8. Sınıfa kadar Meb Müfredatına uygun Öğrencilerin YKS başarılarını arttıracak tüm dersler ve tekrarlar alanında uzman, sektöründe tecrübeli eğitmen kadrosu ile Mavi Dershanem’de.

Kursu Detaylı İncele
Konuşma İngilizcesi - A1’den C2’ye Kadar Online Yabancı Dil Kursu

Çok yakında gelecek olan bu kurs için beklemede kalın. Alanında uzman ikisi Türk biri yabancı eğitmenler ile İngilizcenizi hiç bilmeyenler öğrenecek, belirli seviye olanlar ise bu kurs ile kendilerini daha çok geliştirecekler.

Mavi TV

Özel Konuklar ve Videolar

Kaan Sarıaydının konuklarını ağırlayacağı ve değerli konukların değerli yorumları ile tüm konuları konuşacağı platform olan Mavi TV’de tüm olup bitenleri öğreneceksiniz.

Abone Ol Tüm Videoları 1 Yıl Boyunca Ücretsiz İzle

Diğer Markalarmız

X
DİJİTAL
ANADOLU HAREKETİ